Trainz.cz - Download - Mapy - Reálné - Praha - Plzeň

Download - Praha - Plzeň

Praha - Plzeň

Autor: asrajer

Pro: TRS 2006+SP1

Uveřejněno: sobota 19. října 2013, 18:50:34

Trať Praha - Plzeň je projekt trvající již tři roky. Délka trati je více jak 100 km dlouhá a další desítky kilometrů si můžete projet po pražském železničním uzlu dle libosti. Krajina a okolí je zhotovena dle leteckých map nebo fotek. Odpovídá skoro realitě a tak možná některá místa vzhledově poznáte. Samotný projekt není ještě hotov, najdete na něm několik prázdných míst, ale pracuje se na jejich zaplnění. To přijde v další upgradu trati. Stejně tak se budou ještě již skoro hotová místa dodělávat.
Budu rád, když budete trať připomínkovat, nicméně moje prosby na zaslání fotek nádraží na trati Praha-Plzeň trvají, přestože vyšly vniveč a nikdo se dle mé předchozí prosby neozval. Děkuji.
Přeji Vám pěknou a příjemnou projížďku.

K té projíždce přípravil Bumbrdlik Zkušební jízdu, která začíná v Praze na hl, nádraží 4. koleji a končí v Plzni na 7. koleji.
Takže jak říká Tonda i já přeji příjemnou projíždku a berte to fakticky jako zkušební jízdu, takže občas to místy kodrcá a možná i projede na červenou.

Aktualizace:

V aktualizaci asrajer udělal jen nepatrné změny v okolí. Od Bumbrdlika jsou doplněny podle plánků stanic od stanice Praha Chuchle až k vjezdovému návěstidlu před Plzní (v Berouně jen částečně) tyto objekty:

- vyhybky a jejich pojmenování,
- hlavní návěstidla, které jsou i pojmenovány, včetně štítků,
- seřazovací návěstidla zatím bez pojmenovaní.

Nastavení návěstidel je v profilu P-P zkušební jízda.
Mapa je pro silnější PC.

Pro ty kteří nemají k TRS06 nainstalovaný SP1cz, tak upozorňuji předem, že jim mapa fungovat nebude.

Oddíl se soubory

  • praha_plzen_4.cdp (23.69 MB)Staženo: 3795x
  • Pro: TRS 2006+SP1
  • <kuid:147484:100008> Praha - Plzeň
    <kuid:222444:1001> Praha - Plzeň

Doporučené KUID součásti

Created by GMR